ZPĚT NA ÚVODNÍ STRANU

Tak teď poslední dobou řeším jenom motivační dopisy (mno a trusty v anglickém právu, a teď už vlastně taky politickou moc Ameriky). Nicméně motivační dopisy s sebou přinášejí spoustu introspekce a sebehledání, a já pochopitelně se snažím napsat něco velice filozofického a originálního.

Poslouchám k tomu Born For This, Violet Hill a Do My Own Thing. Hm. Za chvíli si zase pustím Goebbelsovy deníky, haha, to se to pak bude psát samo, lol.

No nic. Tady je pár pravdivých, i když nehodících se výstřižků.

Proč jste se rozhodla pro mezinárodní vztahy?
Až začne válka, chci ji řídit z krytu, ne na bojišti.

Proč chcete do Ruska?
Proč ne? Plus, věci, které nás o něm učí v Lodýně jsou občas dost vtipné, třeba zjistím, že tam v obchodem mají chleba a máslo, a nepošlou mě okamžitě do gulagu.

Jak vám vaše volunteering a ostatní zkušenosti napomáhají k budoucí kariéře?
Týden sezení v OSN mi ukázal, jak moc si budu připadat drsně, až tam s kafem budu každý den chodit, a smát se turistům, kteří na mě budou ohromeně koukat. Navíc nemám žádnou odpovědnost, když to nedomluvíme tu rezoluci teď, tak se uvidíme zase za dva roky přece.

Proč jste si vybrala bezpečnostní a strategická studia?
Ráda se koukám na špionážní filmy a čtu Le Carrého. A bude se mi to hodit do sociálně-kritického románu. No a koneckonců, ty vědomosti se budou hodit, až se stanu diktátorem.


2017-04-29
Po dlouhé době, aneb motivační dopisy